Cornelius Kolig *
(Vorderberg, Kärnten,1942 geb.)"Tamponziehen", monogrammiert C. K, datiert 05, Ausschnitt 29 x 20 cm, Bleistift auf Papier, Beilage zu dem Buch: An den Klon, Ritterverlag
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 16:51
- Vyvolávací cena:
Cornelius Kolig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 16:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |